NUTRIČNÍ KOUČ nebo KONZULTACE STRAVY VČETNĚ TRÉNINKOVÉHO PLÁNU A E - BOOKU

Nutriční kouč

Ing. Veronika Bieleszová

Prozradím Vám tajemství....

Od malička jsem se potýkala s nepříjemnou bolesti žaludku, lékaři to vždy přikláněli k mému stresovému faktoru. Později se zjistilo, že mám větší žaludek než každý jiný... O kolik větší, to Vám prozradím osobně.... Tato životní situace mě přivedla k myšlence při výběru mého studia. Na startovní čáře směr výživa jsem stála v roce 2006, kdy jsem vystudovala na střední zdravotnické škole obor "dietní sestra/nutriční terapeut", následovalo vysokoškolské studium na univerzitě Tomáši Bati obor "Chemie a technologie potravin", ovšem ani tam mé vzdělání neskončilo...

Je také pravdou, že jsem si vždy přála být učitelkou, ale když se podívám na mou práci s nadhledem, klienti jsou mí žáci, které ráda učím správné životosprávě a nejen to, občas je zkouším a ty zlobivější známkuji :´) .

Za mé poslání považuji podat pomocnou ruku a vést klienty tou správnou cestou, je to jednoduché, jen Vám ukážu směr a to co si přeji je Váš úspěch, nejen životní, zdravotní, ale i kilogramový. VB

"ZMĚŇ SVŮJ ŽIVOT KE ZDRAVÍ..."

KONZULTACE STRAVY VČETNĚ TRÉNINKOVÉHO PLÁNU A E-BOKU

Ivana Sikorová

Trenérka nejen maminek po porod.
Jsem fitness trenérka s dlouholetou praxí, zabývající se hlavně tréninkem pro ženy a maminky po porodu - k ženám přistupuji hlavně individuálně ,jelikož sama jsem si prošla císařským řezem. Nejen, že sama žiji zdravým životním stylem, ale snažím se k tomu inspirovat také ostatní ženy.
Mým cílem je vzdělávat ženy jak správně a smysluplně cvičit, jíst zdravě , dostat se do formy ,vypadat a cítit se dobře. Jsem tady , aby jsem Vás naučila a motivovala žít zdravý, naplňující život.
Na tuhle cestu jsem se dostala díky tomu, že sport a pohyb byl mým celoživotním smyslem.
Ať už máte zájem o osobní trénink, skupinový trénink nebo online poradenství, jsem tady pro Vás.

https://www.instagram.com/ivanna0508/